ul. Orlińskiego 7A, Kraków

Oferta BB5: Żłobek i Przedszkole

Nasze placówki

BB5: Żłobek i Przedszkole

Baby Booom nr 5 to piąta, ale nie ostatnia nasza placówka żłobkowo-przedszkolna. Początek funkcjonowania przypada na równo rok po otwarciu naszego pierwszego żłobka i przedszkola. To kolejne miejsce, przy tworzeniu którego włożyliśmy całe swoje serce. To wszystko po to, aby pobyt w naszej placówce był czasem pełnym nowych, pozytywnych doświadczeń.

Naszą misją jest stworzenie przyjaznego i otwartego na dziecięcą spontaniczność miejsca, do którego dzieci, rodzice i cały personel przychodzić będą z przyjemnością. Baby Booom nr 5 zlokalizowane jest w dzielnicy Czyżyny w Krakowie przy ul. Orlińskiego. Znajdujemy się na parterze nowoczesnego bloku mieszkalnego. Do dyspozycji dzieci oddajemy cztery starannie zaprojektowane i wyposażone sale przedszkolne oraz jedną żłobkową.

Nasza kadra to wyłącznie osoby, których pasją jest praca z dziećmi, umiejące odpowiednio reagować na ich potrzeby. Jesteśmy pewni, że każdy dzień spędzony w Baby Booom będzie pełen dziecięcych uśmiechów!

Dzielnica: Czyżyny
Otwarcie: 1 września 2023

Baby Booom_Orlińskiego_wizual_page-0003 — kopia (2)
a
Co oferujemy?

Gwarancja Baby Booom

a

Cały dzień zabawy

Tutaj Twoje dziecko nie będzie sę nudzić - spędzi dzień na doskonałej, rozwijającej zabawie z przyjaciółmi!

a

Zajęcia sportowe

Przedszkole Baby Booom to miejsce, gdzie dzieci już od najmłodszych lat uczą się aktywności fizycznej i sportowego ducha.

a

Pyszne posiłki

Możliwość indywidualnej diety, pełnowartościowe posiłki to pełen brzuszek Twojego malucha!

a

Rozwijające zajęcia

Oferujemy szerek zajęć językowych i sportowych dla optymalnego rozwoju Twojego dziecka!

Nasza placówka

Obejrzyj galerię zdjęć

aa
Nasz zespół

Poznaj naszą kadrę

Dyrektor ds. Żłobków i Przedszkoli, Tel.: +48 664 157 803, E-mail: kontakt@baby-booom.pl

Patrycja Żuradzka

Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Nauczyciel z wykształcenia i zamiłowania. Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła pracując w przedszkolu oraz akademii malucha jako wychowawca i menager placówki. Uważa, że każde dziecko powinno być akceptowane i kochane, dlatego ważne dla niej jest odpowiednie podejście do każdego dziecka- odkrywanie jego możliwości i pokonywanie słabości. W Baby Booom zajmuje się sprawami, dzięki którym nasze żłobki i przedszkola mogą sprawnie funkcjonować.

Wicedyrektor Żłobka i Przedszkola, Tel.: 539 728 181, E-mail: orlinskiego.krakow@baby-booom.pl

Edyta Sitarz

Absolwentka Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Nauczyciel języka angielskiego i logopeda. Ukończyła również studia podyplomowe z zarządzania w oświacie. Nauczyciel mianowany. Bogate doświadczenie nabyła pracując zarówno jako wychowawca jak i osoba zarządzająca kilkoma placówkami przedszkolnymi na stanowisku Managera oraz Dyrektora. W pracy kieruje się przede wszystkim dobrem i bezpieczeństwem dzieci oraz zapewnieniem im warunków do wszechstronnego rozwoju, biorąc pod uwagę ich indywidualne zdolności i zainteresowania. Uwielbia pokazywać dzieciom świat z każdej możliwej strony, rozwijać ich kreatywność i inspirować. Prywatnie miłośniczka podróży, fotografii i przede wszystkim mama.

Justyna Niemczuk

Absolwentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w różnym wieku. Mocne strony to cierpliwość, kreatywność oraz sumienność. Uwielbia poszerzać horyzonty i nabywać nowych umiejętności i doświadczeń. W pracy z dziećmi stawia na ich samodzielność, rozwój wyobraźni oraz naukę poprzez doświadczanie. Prywatnie kocha zwierzęta, uwielbia jogę, a w wolnych chwilach najchętniej odpoczywa w bliskim kontakcie z naturą.

Aleksandra Dziepak

Magister pedagogiki z logopedią. Pracuję z dziećmi od kilku lat, stawiając na ich indywidualny, holistyczny rozwój oraz bezpieczeństwo. Zależy mi na tym, aby każde dziecko czuło się akceptowane, otoczone troską oraz miało przestrzeń do rozwijania swoich umiejętności i samodzielności. Staram się pobudzać w dzieciach kreatywność podczas codziennych zajęć oraz zabawy. Dużą satysfakcję w pracy czerpię z możliwości przekazywania dzieciom wiedzy oraz wspólnego odkrywania świata.

Paulina Góra

Absolwentka Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej na Akademii Ignatianum w Krakowie. Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcje i radość. Jestem osobą pogodną, która z uśmiechem idzie przez życie. Zdobywane przez dzieci nowe umiejętności motywują mnie do dalszej pracy. Prywatnie trenuje taniec towarzyski, lubię aktywnie spędzać czas m.in. chodzić po górach, jeździć na rowerze.

Karolina Fituch

Absolwentka Pedagogiki Akademii Ignatianum w Krakowie. Odkąd pamiętam zawsze chciałam pracować z dziećmi. To praca, która daje mi ogromną radość i satysfakcję. Moim celem jest stworzenie takiej przestrzeni, w której dzieci będą czuły się bezpieczne i szczęśliwe, w której każdy będzie ważny i potrzebny. Ogromne znaczenie ma dla mnie także budowanie dobrych relacji w grupie, opartych na wzajemnym szacunku, życzliwości i zaufaniu. W swojej pracy zawsze kieruję się dobrem dziecka. Dążę do jego wszechstronnego rozwoju. Staram się dostrzegać jego indywidualne potrzeby i zainteresowania oraz wspierać harmonijny rozwój. W swojej pracy pragnę być dla dzieci nie tylko pedagogiem, ale także przyjacielem, który wesprze w codziennych zmaganiach z otaczającym światem, cieszy się z każdego sukcesu i osiągnięcia, choćby najmniejszego celu. Dołożę wszelkich starań, aby dzieci w „Baby Booom” czuły się szczęśliwe i radosne, a największą nagrodą dla mnie będzie ich uśmiech. Prywatnie miłośniczka podróży i kuchni z całego świata.

Karolina Jawniak

Absolwentka Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego we Wrocławiu. Praca z dziećmi od dawna stanowi jej pasję. Mając świadomość jak ważne dla dziecka i jego przyszłych losów są pierwsze lata życia, każdego dnia stara się zapewnić swoim podopiecznym poczucie bezpieczeństwa i akceptacji. Prywatnie miłośniczka psów, muzyki i jazdy na rowerze. Swój czas wolny najchętniej spędza z książką w domowym zaciszu, spacerując w otoczeniu przyrody lub eksperymentując z kuchnią wegetariańską.

Agnieszka Sędzimir

Jestem odpowiedzialną i zaangażowaną osobą. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Opanowanie, cierpliwość, wyrozumiałość i kreatywność pozwalają mi budować i rozwijać relacje z małym człowiekiem. Cieszę się, że mogę mu towarzyszyć i pomagać w odkrywaniu świata, poznawaniu siebie, kształtowaniu wrażliwości. Uwielbiam patrzeć na uśmiechnięte buzie moich podopiecznych. Prywatnie interesuję się fotografią i muzyką, lubię podróżować i chodzić po górach, a w wolnych chwilach wykonuje kartki okolicznościowe techniką quillingu.

Arleta Trąbka

Jestem wesołą, ciepłą mamą. Dzieci są niepowtarzalne i każde z nich jest inne i co najważniejsze: z nimi nie można się nudzić. Od zawsze chciałam, żeby praca dawała mi przyjemność i satysfakcję. Praca z maluchami umożliwiła mi to - codziennie przynosi nowe wyzwania i doświadczenia. Duże znaczenie ma dla mnie także budowanie dobrych relacji w grupie, opartych na wzajemnym szacunku, życzliwości i zaufaniu. W swojej pracy zawsze kieruję się dobrem dziecka, a moim celem jest szczęście i uśmiech każdego maluszka, które z radością wraca każdego dnia do przedszkola. Moim mottem życiowym są słowa Janusza Korczaka: Nie ma dzieci - są ludzie". Moją pasją są podróże oraz literatura.

Karolina Rojek

Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości, uśmiech na twarzach najmłodszych i ich prawidłowy rozwój jest dla mnie najważniejszy. Staram się rozumieć potrzeby dzieci jestem osobą pogodną, pozytywnie nastawioną do życia.

Katarzyna Paryła

Jestem osobą ciepłą, troskliwą i zaangażowaną. Uśmiech, cierpliwość i kreatywność pomagają mi w budowaniu relacji z maluszkami. Od zawsze z łatwością nawiązywałam dobry kontakt z dziećmi. Uwielbiam spędzać czas z maluchami, bawić się i rozmawiać z nimi. Prace z dziećmi nie traktuje tylko jako zawód, ale przede wszystkim jako swoją pasje.

Josephine Bond

I'm Josephine, an English teacher originally from the Philippines. I hold a bachelor's degree of science in finance administration, and I also earned my MBA in Business Administration. Additionally, I've earned a Diploma in Business in Informatics Institute in Singapore and completed postgraduate studies in Management at Kingston International School, UK. I am a certified AMI Montessori Teacher for children aged 3-6 a certification obtained in Latvia, Europe. holding a Diploma in Education Level 3 in the UK and a Diploma in Professional Education with certificates in ESL and TESOL. Furthermore, I've received training in areas like Managing ADHD, Autism, Learning Disabilities, and Concussion, and Providing Social, Emotional, Behavioural, and Special Education Services in schools, all in the USA. On a daily basis, my focus is on creating a positive environment for our students, emphasizing their importance in society. I place a strong emphasis on teaching values such as tolerance, honesty, empathy, respect, and trust. I'm an open-minded and resourceful individual who enjoys taking on new challenges. In my free time, I have a passion for traveling, painting, singing, watching intriguing movies, and meeting new people.

aa
Nasz cennik

Opieka w Żłobku

300 zł/m-c
aa

Wpisowe w kolejnych latach

(bezzwrotne)

1050 zł/m-c
aa

Czesne w 2024 roku

(z dofinansowaniem z UMK)

– do 10 godzin dziennie: 

1750 zł/m-c
aa

Czesne w 2024 roku

(bez dofinansowaniem z UMK)

– do 10 godzin dziennie

549 zł/m-c
aa

Karnet Mini

do 20 godzin w miesiącu

649 zł/m-c
aa

Karnet Midi

do 50 godzin w miesiącu

749 zł/m-c
aa

Karnet Maxi

do 100 godzin w miesiącu

Dodatkowo, każdy Rodzic / Opiekun na pierwsze Dziecko, może starać się o dofinansowanie w kwocie 400 zł z RKO.
Rabat: -10% na drugie i kolejne Dziecko
Nasz cennik

Opieka w Przedszkolu

300 zł/m-c
aa

Wpisowe w kolejnych latach

(bezzwrotne)

800 zł/m-c
aa

Czesne w 2024 roku

– do 10 godzin dziennie: 

600 zł/m-c
aa

Czesne w 2024 roku

– do 5 godzin dziennie: 

Cennik dziennego wyżywienia

Całodzienne wyżywienie

Dieta standardowa – 21 zł
Śniadanie główne – 3,50 zł
II śniadanie – 1 zł
Obiad – 13 zł
Podwieczorek z przekąską owocową – 3,50 zł 

Diety indywidualne

Diety indywidualne – 24 zł
Śniadanie – 4,50 zł
II śniadanie – 1 zł
Obiad – 14 zł 
Podwieczorek z przekąską owocową – 4,50 zł 

Sprawdź przykładowy jadłospis

Poznaj nasze

Niezwykłe zajęcia dodatkowe

Dzieci w przedszkolu przy stoliku
Zajęcia dodatkowe

W ramach czesnego w przedszkolu

Język angielski - codziennie
Język hiszpański
Rytmika
Zajęcia sportowe z piłkami
Śniadania Montessori
Język angielski z EMYSEM
Dogoterapia
Opieka logopedyczna
Opieka psychologa
Zajęcia sensoplastyczne
Zajęcia dodatkowe

W ramach czesngo w żłobku

Język angielski - codziennie
Minigrajki
Zajęcia sportowe z piłkami
Język angielski z EMYSEM
Dogoterapia
Opieka logopedyczna
Opieka psychologa
Zajęcia sensoplastyczne

Zajęcia dodatkowo płatne w przedszkolu

Taniec
Robotyka
Judo
Mali odkrywcy
Trampoliny
Sprawdź jak wygląda

Dzień naszych dzieci

Ramowy plan dnia żłobka

6:30 – 8:15 schodzenie się dzieci do żłobka, zabawa dowolna;
8:15 – 8:30 czynności higieniczne i przygotowanie do śniadania;
8:30 – 9:00 śniadanie;
9:00 – 10:00 I blok dydaktyczny (język angielski, zajęcia logopedyczne, plastyczne, sensoplastyczne, gimnastyka poranna, gry i zabawy ruchowe);
10:00 – 10:15 drugie śniadanie;
10:15 – 11:00 zabawy dowolne, praca indywidualna z dzieckiem, spacery na świeżym powietrzu;
11:00 – 11:15 czynności higieniczne i przygotowanie do zupy;
11:15 – 11:45 zupa;
11:45 – 13:00 drzemka;
13:00 – 13:30 drugie danie;
13:30 – 14:30 zabawy ruchowe, sportowe, muzyczne, dywanowe, bajkoterapia,
14:30 – 15:00 podwieczorek;
15:00 – 17:00 zabawy wspomagające;
17:00 – 17:15 drugi podwieczorek (dla chętnych);
17:15 – 18:00 zabawy swobodne, rozchodzenie się dzieci do domów

Ramowy plan dnia przedszkola

6:30 – 8:15 schodzenie się dzieci do przedszkola, zabawa dowolna, praca indywidualna z dzieckiem;
8:15 – 8:30 czynności higieniczne i przygotowanie do śniadania;
8:30 – 9:00 śniadanie;
9:00 – 10:00 I blok dydaktyczny (zajęcia dydaktyczne w tym zajęcia logopedyczne, plastyczne, sensoplastyczne, gimnastyka poranna, język angielski, hiszpański);
10:00 – 10:15 drugie śniadanie;
10:15 – 11:45 zabawy dowolne, praca indywidualna z dzieckiem, spacery na świeżym powietrzu;
11:45 – 12:00 czynności higieniczne i przygotowanie do obiadu;
12:00 – 12:30 obiad;
12:30 – 14:00 odpoczynek, muzykoterapia, bajkoterapia;
14:00 – 14:30 zabawa dowolna;
14:30 – 15:00 podwieczorek;
15:00 – 17:00 II blok dydaktyczny (zajęcia sportowe, ruchowe, dywanowe, wspomagające);
17:00 – 17:15 drugi podwieczorek (dla chętnych);
17:15 – 18:00 zabawy swobodne, rozchodzenie się dzieci do domów.

a
Dołącz do rodziny Baby Booom

Zapisz swoje dziecko

Rekrutacja na rok 2023/2024 trwa nadal. Najlepsi w bezkonkurencyjnej cenie, sprawdź ofertę i placówki.

Dzieci w przedszkolu przy stoliku
Znajdź nas na mapie

Jak do nas trafić?

aa
Wróć do góry